WYDARZENIA

29.11 – 2.12.2013

W dniach 29.11 – 2.12.2013 mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć we wspólnocie z Calsberga w Niemczech. Chcemy jeszcze raz przywołać piękne i Boże chwile spędzone w gronie wspaniałych ludzi – Polaków, którzy na stałe mieszkają w Niemczech, Belgii, czy Luksemburgu. Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom, w szczególności Agnieszce i Szymonowi Bieleckim, za znalezienie nas i za zaufanie, że możemy spełnić oczekiwania uczestników w temacie wychowania do pięknej miłości. Dziękujemy wam również za podzielenie się Waszym doświadczeniem w tym temacie. Po prostu bezcenne!

Bardzo dziękujemy Basi Mazur, która ma najpiękniejszy uśmiech na świecie, za niesamowicie dobre i otwarte serce, za wspaniałą organizację tego spotkania. Oczywiście ogromne podziękowania składamy księdzu Jackowi i księdzu Jarkowi za obecność i dar słowa, który wzmacniał nas i wspierał w prowadzeniu tematu. Kochani Wam wszystkim dziękujemy za dar spotkania, które w Bogu nabrało duchowego charakteru. Życzymy Wam udanych rozmów z dziećmi i mamy nadzieję, że jeszcze będzie nam dane się spotkać.

Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie

Zaproście nas!

Prowadzimy warsztaty, prelekcje i wykłady na temat:

  • wychowania seksualnego dzieci i młodzieży
  • współczesnych metod naturalnego rozpoznawania płodności
  • komunikacji w małżeństwie i rodzinie
  • kursy przedmałżeńskie

Mamy za sobą kilkadziesiąt godzin wykładów, warsztatów i wystąpień medialnych na temat małżeństwa i rodziny. Mamy też bogate doświadczenie z zakresu poradnictwa. Zapewniamy profesjonalnie przygotowaną, atrakcyjną formę i ciekawe, praktyczne treści.

Przeczytaj opinie »