WYDARZENIA

24 - 17 stycznia 2013

W dniach 24-27 stycznia mieliśmy przyjemność poprowadzenia rekolekcji dla diecezji tarnowskiej "Przekazywanie prawdy o miłości dzieciom i młodzieży,czyli wychowanie seksualne w rodzinie" i dlatego chcielibyśmy bardzo pięknie podziękować organizatorom - całej Diakonii Życia z diecezji tarnowskiej, ale w szczególności moderatorom tych rekolekcji Agnieszce i Bartkowi Juszczykom, którzy przepięknie wszystko przygotowali, profesjonalnie nad wszystkimi sprawami czuwali, zadbali o każdy szczegół, co zaowocowało bardzo dobrym przeżyciem tych rekolekcji przez wszystkich uczestników.

Kochani bardzo Wam jeszcze raz dziękujemy, niech Pan Bóg Wam to dobro wynagrodzi. Dziękujemy też księdzu Józefowi Bąk, który swoją katechezą wsparł nasze słowo, dzięki czemu te rekolekcje są jeszcze bardziej zanurzone w nauce Kościoła. Nie da się wypowiedzieć w słowach tej ogromnej radości spotkania zarówno z księdzem jak i z każdym uczestnikiem tych rekolekcji. Serce rośnie, że tylu rodziców jest zatroskanych o losy dzieci i młodzieży. Niech Pan wyposaży w potrzebne dary do podjęcia tego trudnego daru wychowania do pięknej miłości. Bogu niech będą dzięki!!!.
Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie

Gaelrię zdjęć z rekolekcji znajdziesz tutaj.

Zaproście nas!

Prowadzimy warsztaty, prelekcje i wykłady na temat:

  • wychowania seksualnego dzieci i młodzieży
  • współczesnych metod naturalnego rozpoznawania płodności
  • komunikacji w małżeństwie i rodzinie
  • kursy przedmałżeńskie

Mamy za sobą kilkadziesiąt godzin wykładów, warsztatów i wystąpień medialnych na temat małżeństwa i rodziny. Mamy też bogate doświadczenie z zakresu poradnictwa. Zapewniamy profesjonalnie przygotowaną, atrakcyjną formę i ciekawe, praktyczne treści.

Przeczytaj opinie »